O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1987 roku. W swojej ofercie posiadamy tekstylia – ręczniki, koce, pościel, kołdry, poduszki, obrusy. Nasze produkty pochodzą najlepszych firm włókienniczych w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszystkie towary, które są dostępne w naszym sklepie posiadają najwyższą jakość i zadowolą wymagania najbardziej wymagających klientów.

Do grona odbiorców oferowanych przez naszą firmę produktów, zaliczamy nie tylko klientów prywatnych, ale też hotele, sanatoria, domy wczasowe, liczne zakłady pracy, hurtownie tekstylne i sklepy prowadzące sprzedaż detaliczną.

W 2012 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż internetową. Uzyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów na popularnym serwisie sprzedaży online, a teraz, z wielką dumą, zapraszamy do zakupów w naszym autorskim sklepie internetowym.

Cotton Shop to pasja do dobrego snu!
Zespół PJMB GROUP

Skontaktuj się z nami

Śpiących pod
naszymi kołdrami

Poduszek wysyłamy
do Was co miesiąc!

Osób miesięcznie poznaje
ciepło naszych kołder